Зустріч із Муніципалітетом Дубаю

Українська асоціація GR-професіоналів і лобістів та полічтина партія “Національна платформа” мала нагоду зустрітися з представниками Муніципалітету Дубаю та безпосередньо його підрозділом – Департаментом безпеки харчових продуктів. Очолив зустріч представник державного органу Мохаммед Ахмед Абдулмаджида – фахівець із багаторічним стажем у роботі над підвищенням безпеки харчових продуктів через розробку інтегрованих систем забезпечення безпечності харчових продуктів, а також уніфікованих процедур контролю за імпортними товарами.
У ході ділового обговорення було відзначено тенденцію зменшення поставок імпортованих партій харчових продуктів до ОАЕ з України (станом на 2020 рік було зафіксовано 2340 партій товару у порівнянні із 3051 – у 2019 році). Арабська сторона зазначила, що для Об’єднаних Арабських Еміратів позитивну роль на внутрішньому ринку зіграло б збільшення поставок з України м’яса, птиці, яєць (станом на 2020 рік понад 50% від загальної кількості імпортованих харчових продуктів займає наша держава).
Муніципалітет Дубаю порадив Україні закцентувати увагу на поглибленні співпраці з ОАЕ в даній сфері, включно з ре-експортом продукції в інші країни. Це допоможе підвищити економічний рівень України та вигідно закріпити її на міжнародному ринку.
Поділитися