Єдина дорога яка веде до майбутнього, має назву – розвиток.


Про розвиток з точки зору рушійної сили до змін, розповідає Юрій Сенюк член Академії наук – методолог, голова правління Міжнародного індустріального парку та асоціації ділового співробітництва Київ-Пекін. Дивіться відео студії IDEALIST.media, з якого дізнаєтесь про потенціал України, про відмінність розвитку і зростання, та чи є в нас потенціал.


За останні 30 років в світі відбулося стрімке зростання нерівності доходів, причому як в країнах, що розвиваються, так і в економічно розвинених державах. Прірва між найбагатшими групами населення і найбіднішими збільшилася, що несе в собі загрозу соціальної напруженості і небезпека уповільнення темпів економічного розвитку. У зв’язку з цим політики та економісти сприймають подібні тренди як виклик, який може бути вирішене за рахунок розвитку і впровадження інновацій, що сприяють наданню широким масам населення доступу до базових соціальних і економічних благ.
В рамках програми досліджень «Інновації та інклюзивне розвиток» (Innovation for Inclusive Growth) вивчаються можливості створення сприятливих умов для використання інновацій в цілях нівелювання соціальної нерівності, причому не тільки в економічній, але і інших сферах. При цьому зачіпаються і аналізуються комплексні підходи, що включають в себе вдосконалення національних систем захисту прав інтелектуальної власності, систем інноваційного та економічного розвитку (бізнес-інкубатори, індустріальні зони і технопарки).
Слід зазначити, що особливу увагу в рамках програмних розробок приділяється освіті, яке розглядається як інструмент, що виконує роль «соціального ліфта», а інновації, таким чином, виступають його рушійною силою.
Відштовхуючись від вищезазначеного, “Креативна Громада” культивує розвиток моделі інституційної конструкції, у вигляді дитячих шкіл культурного і спортивного розвитку, креативних кластерів та центрів громадського здоров’я.

Поділитися