Вимоги до кандидатів

Для ефективного партійного будівництва та подальшої участі у виборах, ми хочемо озвучити вимоги до кандидатів від нашої партії та визначити на якому рівні.

Щоб бути кандидатом від вас потрібно:

Розділяти цінності, політичну позицію партії, її програму та статут;
Необхідно обрати для себе вектор роботи: є можливість вступити в профільний комітет партії відповідно до фахової тематики, без прив'язки за територіальною ознакою.

Наші комітети

Ви можете обрати будь-який комітет за
напрямком роботи
 • Енергетика
 • Інфраструктура
 • Пенсійне забезпечення
 • Освіта і наука
 • Соціальна політика
 • Аграрна політика
 • Охорона здоров'я
 • Економіка
 • Правова політика
 • Національна безпека і оборона
 • Зовнішня політика
 • Регіональна політика і ЖКГ
 • Культура
 • Молодіжна політика
 • Муніципальна политика
 • Місцеве самоврядування

Створення партійних осередків

Ви можете також створити осередки за територіальним (регіональним) принципом. Людина матиме право балотуватись, якщо її делегує до цього відповідний осередок.
Первинні осередки - від 3-х осіб
Районні осередки (утворюються об’єднанням первинних) – 50+1% від кількості ОТГ або сільських/селищних рад. Тобто якщо у районі є 4 ОТГ, то має об’єднатися 3 первинні організації по мінімум 3 партійця з активом по 50 людей на кожну організацію;
Міські – мінімум 3 первинні осередки об’єднуються в міський, якщо місто не має районного поділу, у випадку якщо є адміністративний районний поділ міста, то міським осередок може стати за наявності 50+1% осередків від кількості районів. Наприклад у місті 6 районів – для утворення міської організації потрібно від 4 первинних організацій, від 50 активістів на кожну. Бажана кількість партійців - 1 партієць на 300 виборців. Саме така кількість активних людей дозволить ефективно будувати агітацію;
Oбласні – 50+1% від кількості районів в області з урахуванням міст обласного значення, де це необхідно.
Для ефективної роботи з виборцями необхідне співвідношення:
1 партієць на 300-350 виборців
Після створення осередку, кожен здійснює організаційну роботу по створенню партійного осередку
Ви маєте здійснювати роботу по залученню фінансування
Кандидат, який має найбільші шанси балотуватися від осередку, має також відповідати репутаційним вимогам та сприяти створенню власного позитивного іміджу політичного діяча.

Репутаційний менеджмент

Радимо вам підготуватися до таких кроків до роботи безпосередньо на виборах, а саме - ми вас долучаємо до структури стратегії, яку необхідно підготувати для територій де більше 50 000 тис. виборців.

Також ми надаємо вимоги до процесу агітації - кількісні показники для того щоб ви з ними ознайомилися та мали можливість підготуватись.

Позиціювання Лідера осередку
Кількісні показники
Тренінг
Брендбук
Листівка

Прозоре фінансування партії. Алгоритм

Більшість українських партій фінансується олігархами та фінансово-промисловими групами, які наймають власних лобістів у вигляді партій, що відстоюють інтереси своїх спонсорів.

«Національна платформа» - партія європейського типу, яка не має власників і здійснює свою діяльність виключно за рахунок членських внесків партійців, які займаються політичною діяльністю для прогресивних змін на місцях та країни вцілому.

Перед вами алгоритм членських внесків
Система сплати внесків полягає у тому, що кожен осередок, для підтримки своєї роботи поза виборчого періоду, існує за рахунок внесків членів організації.
Повний внесок в місяць становить 100 грн, пільговий - 30 грн.
На кожен первинний осередок існує мінімальна кількість осіб – не менше п'ятдесяти осіб, всі члени осередку платять щомісячно.
Внески використовуються для проведення інформаційної роботи, фінансування агітації, виготовлення брендованої продукції, проведення партійних заходів, оплати офісу тощо. Ці витрати відображаються у кошторисі партії, яка публікується у відкритий доступ щоквартально.
Додатковими внесками (сума який перевищує мінімальний розмір) вітається, і їх розмір залежить від можливостей і бажання кожного члена організації.
70% бюджету залишається для роботи осередку – 30% направляється в центральний офіс для фінансування інформаційної кампанії по країні.
Пільгові члени - студенти, пенсіонери, учасники бойових дій, люди з інвалідністю, багатодітні батьки.

Приклади та розрахунки

Наприклад - якщо районний осередок партії складає 120 осіб, з яких 100 повних членів і 20 пільгових, бюджет на місяць районного осередку складає 10 600 грн. З яких 7 420 грн прямують на роботу осередку і 3 180 грн на роботу центрального офісу партії.
120 осіб
(100 повних і 20 пільгових)
10600
Бюджет
районного осередку на місяць
7420/
3180
На осередок і офіс
7420 — на роботу осередку,
3180 — на роботу центрального офісу
Наприклад, для розрахунку бюджету на існування та проведення політичної діяльності осередку, скажімо, в місті Херсон, необхідно 3 первинних осередки (від 50 осіб у кожній, які об'єднані в районний осередок). Система фінансування побудована по аналогії до обласного осередку.
3 первинних осередки
для розрахунку бюджету
політичної діяльності
50
Осіб у кожному
об’єднані в районний осередок
Наприклад, для розрахунку бюджету на існування та проведення політичної діяльності осередку, скажімо, в місті Херсон, необхідно 3 первинних осередки (від 50 осіб у кожній, які об'єднані в районний осередок). Система фінансування побудована по аналогії до обласного осередку.
Один виборець
в період виборів
55
Гривеньна агітацію
на агітацію
3000 виборців
потрібно проконтролювати
і проагітувати
165
000
Необхідний бюджет

Моделі формування такого бюджету:

Членські внески
Внески кандидатів по території
Внески верхнього осередку для роботи нижнього
Суміжний варіант
70%
Використовується для роботи на місці, 30% направлено на роботу центрального офісу(інформаційні кампанію по країні в цілому)
30%
Направлено на роботу центрального офісу(інформаційні кампанію по країні в цілому)

Саме така, відрита і чесна система фінансування партії дозволяє залучати максимальну кількість активних і відповідних членів партії і оплачувати базові витрати та стабільно фінансувати внески партії.

При такий системі, кожен партієць відчуває власну відповідальність за свою роботу у залученні нових членів та пропагування ідей партії.

Шукайте нас у соціальних мережах!