Вимоги до кандидатів

Настав час підготовки до місцевих виборів, і в аспекті цього ми хочемо озвучити вимоги до кандидатів від нашої партії та визначити на якому рівні.

Щоб бути кандидатом від вас потрібно:

Наші комітети:

- Енергетика;

- Соціальна політика;

- Інфраструктура;

- Пенсійне забезпечення;

- Охорона здоров'я;

- Економіка;

- Аграрна політика;

- Освіта і наука;

- Правова політика;

- Національна безпека і оборона;

- Зовнішня політика;

- Регіональна політика і ЖКГ;

- Культура;

- Молодіжна політика;

- Місцеве самоврядування;

- Муніципальна політика;

Ви можете також створити осередки за територіальним (регіональним) принципом. Алгоритм якого є на нашому сайті: https://platforma.in.ua/

Людина матиме право балотуватись, якщо її делегує до цього відповідний осередок.

Створення партійних осередків:

- первинні осередки - від 3-х осіб;

- районні осередки (утворюються об’єднанням первинних) – 50+1% від кількості ОТГ або сільських/селищних рад. Тобто якщо у районі є 4 ОТГ, то має об’єднатися 3 первинні організації по мінімум 3 партійця з активом по 50 людей на кожну організацію;

- міські – мінімум 3 первинні осередки об’єднуються в міський, якщо місто не має районного поділу, у випадку якщо є адміністративний районний поділ міста, то міським осередок може стати за наявності 50+1% осередків від кількості районів. Наприклад у місті 6 районів – для утворення міської організації потрібно від 4 первинних організацій, від 50 активістів на кожну. Бажана кількість партійців - 1 партієць на 300 виборців. Саме така кількість активних людей дозволить ефективно будувати агітацію;

- обласні – 50+1% від кількості районів в області з урахуванням міст обласного значення, де це необхідно.

Для ефективної роботи з виборцями необхідне співвідношення - 1 партієць на 300-350 виборців для всіх рівнів партійних осередків.

Після створення осередку, кожен з вас здійснює організаційну роботу по створенню партійного осередку. Також, ви маєте здійснювати роботу по залученню фінансування, алгоритм якої є на сайті партії: https://platforma.in.ua

Кандидат, який має найбільші шанси балотуватися від осередку, має також відповідати репутаційним вимогам та сприяти створенню власного позитивного іміджу політичного діяча.

Репутаційний менеджмент - https://drive.google.com/file/d/1PdWcn0kLV1ES_JUPCTWY-i747o8SdrCB/view

Радимо вам підготуватися до таких кроків до роботи безпосередньо на виборах, а саме - ми вас долучаємо до структури стратегії, яку необхідно підготувати для територій де більше 50 000 тис. виборців.

Також ми надаємо вимоги до процесу агітації - кількісні показники для того щоб ви з ними ознайомилися та мали можливість підготуватись.

Кількісні показники -https://drive.google.com/file/d/1lEpUY0YqHMBY_aHbjxwyRVuW380KDKy5/view

Інформація з приводу виборчої системи, написання стратегії та стратегії партіїї можете знайти на нашому тренінгу - https://youtu.be/sTNrpNxfsPA

Брендбук – https://drive.google.com/open?id=1CG2MADRdRBvhqXYRB3rFZu-5P31lSRLr

Листівка – https://drive.google.com/drive/folders/1s8hzp2_cfWuGnKkKMqwJK6X8uPtAkVcN?usp=sharing

Прозоре фінансування партії. Алгоритм

Більшість українських партій фінансується олігархами та фінансово-промисловими групами, які наймають власних лобістів у вигляді партій, що відстоюють інтереси своїх спонсорів.

«Національна платформа» - партія європейського типу, яка не має власників і здійснює свою діяльність виключно за рахунок членських внесків партійців, які займаються політичною діяльністю для прогресивних змін на місцях та країни вцілому.

Перед вами алгоритм членських внесків

Система сплати внесків полягає у тому, що кожен осередок, для підтримки своєї роботи поза виборчого періоду, існує за рахунок внесків членів організації.

Повний внесок в місяць становить 100 грн, пільговий - 30 грн.

На кожен первинний осередок існує мінімальна кількість осіб – не менше п'ятдесяти осіб, всі члени осередку платять щомісячно.

Внески використовуються для проведення інформаційної роботи, фінансування агітації, виготовлення брендованої продукції, проведення партійних заходів, оплати офісу тощо. Ці витрати відображаються у кошторисі партії, яка публікується у відкритий доступ щоквартально.

Додатковими внесками (сума який перевищує мінімальний розмір) вітається, і їх розмір залежить від можливостей і бажання кожного члена організації.

70% бюджету залишається для роботи осередку – 30% направляється в центральний офіс для фінансування інформаційної кампанії по країні.

Пільгові члени - студенти, пенсіонери, учасники бойових дій, люди з інвалідністю, багатодітні батьки.

Приклади та розрахунки

Наприклад - якщо районний осередок партії складає 120 осіб, з яких 100 повних членів і 20 пільгових, бюджет на місяць районного осередку складає 10 600 грн. З яких 7 420 грн прямують на роботу осередку і 3 180 грн на роботу центрального офісу партії.

Наприклад, для розрахунку бюджету на існування та проведення політичної діяльності осередку, скажімо, в місті Херсон, необхідно 3 первинних осередки (від 50 осіб у кожній, які об'єднані в районний осередок). Система фінансування побудована по аналогії до обласного осередку.

Детальніше про систему фінансування осередків можна дізнатися тут:

Фінансування в період виборів здійснюється в розрахунку - 55 грн на агітацію одного виборця – відповідно, якщо у вашому осередку потрібно проконтролювати і проагітувати 3000 виборців, необхідний бюджет - 165 000 грн.

Моделі формування такого бюджету:

З даного бюджету, також 70% використовується для роботи на місці, 30% направлено на роботу центрального офісу(інформаційні кампанію по країні в цілому)

Саме така, відрита і чесна система фінансування партії дозволяє залучати максимальну кількість активних і відповідних членів партії і оплачувати базові витрати та стабільно фінансувати внески партії.

При такий системі, кожен партієць відчуває власну відповідальність за свою роботу у залученні нових членів та пропагування ідей партії.

Шукайте нас у соц. мережах:

https://platforma.in.ua

https://www.facebook.com/platforma.in.ua

https://www.youtube.com/channel/UCDgHYudbo_YAhjLcSdk90Xg