Тимошенко підтримала боротьбу Одарченко ПРОТИ ЗАКРИТТЯ ШКІЛ ТА ЛІКАРЕНЬ

Тимошенко підтримала боротьбу Одарченко ПРОТИ ЗАКРИТТЯ ШКІЛ ТА ЛІКАРЕНЬ

pastedGraphic.png

1 жовтня лідер «Національної платформи» Катерина Одарченко звернулася до всіх політичних сил України з ініціативою підтримати звернення до уряду відносно МАСОВОГО ЗАКРИТТЯ ШКІЛ ТА ЛІКАРЕНЬ.

Юлія Тимошенко однією з перших відреагувала на звернення «Національної платформи» по збереженню соціальної інфраструктури на Херсонщині. Зі свого боку вона внесла ряд принципових доповнень у модель рішень в цьому питанні.

Масове закриття сільських шкіл зумовлено їх недостатнім фінансуванням центральною владою. У зв’язку з цим Юлія Володимирівна цілком підтримала внесення змін до Закону України “Про державний бюджет України на 2022 рік”, що передбачає державні дотації місцевим бюджетам на комунальні та інші витрати в школах, що значно зменшить фінансове навантаження і витратну частину місцевих бюджетів та дасть можливість зберегти старші класи в сільських школах.

Крім того лідер «Батьківщини» підтримала ініціативу Катерини Одарченко в тому, щоб зберегти мережу «опорних» лікарень Херсонщини. Згідно з затвердженими Законом нормами громадяни мають право на отримання екстреної медичної допомоги протягом 60 хвилин, але як раз ці норми зараз порушуються. Одарченко переконана, що відкриття ще 2 «опорних» лікарень у регіоні дозволить людям отримувати якісну, а головне – вчасну, медичну допомогу. І лідер «Батькивщини» цілком з цим згодна.

Лідер «Національної платформи» у свою чергу висловила подяку Юлії Тимошенко в підтримці місцевих ініціатив Херсонщини і підкреслила, що надалі робитиме все можливе, щоб захистити і зберегти освітні та медичні кластери в регіоні. 

Поділитися