Конференція з депутатом Європарламенту від Італії Брандо Беніфеєм

з лютого 2021 лідерка партії “Національна Платформа” Катерина Одарченко і Тимур Чмерук поспілкувалися з депутатом Європарламенту від Італії Брандо Беніфеєм. Обговорили майбутні спільні програми співпраці з нашою партією “Національна платформа” та його Офісом.

Основні теми відеоконференції були:
– Політична ситуація в Україні;
– Тенденція розвитку нових політичних сил в Україні;
– Потенційні проекти обміну досвідом та їх реалізація.

Пан Беніфей реалізовує ефективні та цікаві проєкти в Комітеті з питань зайнятості та соціальних питань, а також організовує великий молодіжний рух в Італії.

Очікуємо особисту зістріч на наступній сесії в Європейському Парламенті.

Депутат Європейського парламенту Брандо Беніфей

Цікаво, що зустріч української політикині з Брандо Беніфеєм ще раз підтвердила проєвропейський вектор роботи «Національної платформи». Це підтверджує і політична програма партії. Приміром, подолати соціальну прірви в Україні пропонується через становлення середнього класу, оскільки це є «запорукою економічної та суспільної стабільності найрозвиненіших країн світу».Іншими словами, «Національна платформа» є провідницею сучасних проєвропейських політичних тенденцій в Україні.

Нагадаємо, що це вже не перша зустріч Катерини Одарченко з депутатами Європейського парламенту. Наприклад, минулого року під час одного із засідань у Стразбурзі (Бельгія) голова політичної партії «Національна платформа» зустрілася раніше із британським політиком, депутатом Європарламенту від Уельсу (Англія) Натаном Гіллом (MEP 2014-2020 рр.)

Натан Гілл на онлайн-обговоренні партійного будівництва з Катериною Одарченко (2 лютого 2021 року)

Як успішний британський політик, він зробив великий внесок у створення проєвропейської програми «Національної платформи». Це засвідчує прогресивність політичної партії Катерини Одарченко в Україні.

Поділитися