Розпочався збір підписів ПРОТИ МАСОВОГО ЗАКРИТТЯ ЛІКАРЕНЬ

pastedGraphic.png

На 184 виборчому окрузі голова політичної партії «Національна платформа» Катерина Одарченко оголосила про початок збору підписів на підтримку місцевої ініціативи проти закриття опорних лікарень, спрямований на захист права жителів Херсонщини на якісне та безоплатне медичне обслуговування.

До 2023 року у Херсонській області планується зменшити кількість лікарень майже утричі: із 23 медзакладів можуть залишити лише 8. А на 18 громад 184го округу, статус «опорної» наддадуть тільки двом лікарням у Бериславі та Новій Каховці 

Організатори місцевої ініціативи, що спрямована проти закриття опорних лікарень на 184 окрузі переконані і в тому, що необхідно боротися за збереження ще двох опорних лікарень в області, наприклад у Великій Олександрівці. Це дозволить жителям не тільки Високопільської, а й Нововоронцовської, Новоолександрівської,  Кочубеївської, Борозенської, Калинівської ОТГ отримати реальний доступ до якісних та ВЧАСНИХ медичних послуг. У такому випадку, добиратися до закладу охорони здоров’я – 20-40 км, але аж ніяк не 110 км. 

Підтримати місцеву ініціативу ПРОТИ закриття опорних лікарень можна прямо зараз, перейшовши за посиланням, або звернувшись до волонтерів «Національної платформи».

Поділитися