Розпочався збір підписів місцевих ініціатив ПРОТИ МАСОВОГО ЗАКРИТТЯ ШКІЛ

pastedGraphic.png

У 184 виборчому окрузі стартував збір підписів на підтримку місцевої ініціативи, що спрямована проти закриття шкіл-ліцеїв. По 184 округу (18 громад Херсонщини) із 80 шкіл (більше 2000 учнів), залишиться лише 10 шкіл-ліцеїв, де діти зможуть закінчити 11 (12) класи. Наприклад, у Новокаховській громаді із 11 шкіл збираються залишити одну, у Горностаївській з 8 шкіл статус ліцею залишать лише одній школі. 8 територіальних громад (Борозенська, Високопільська, Калинівська, Константинівська, Кочубеївська, Милівська, Новорайська та Новоолександрівська громади) взагалі залишаться без доступу до повної середньої освіти – можливості дітей навчатися в 10-11 (12) класах.

Команда «Національної платформи», на чолі з Катериною Одарченко організувала ініціативні групи в громадах, які вже почали збір підписів під зверненням до місцевої влади та Кабміну з вимогою збереження шкіл та лікарень Херсонщини. 

Такі «місцеві ініціативи» громад – це метод прямої демократії, коли самі громадяни напряму звертаються до влади. Зібравши підписи громадян, програму місцевої ініціативи передають на розгляд місцевим органам влади та спільними зусиллями впроваджувати її в реальність. 

Ініціатива ПРОТИ ЗАКРИТТЯ ШКІЛ, це реальний шанс об’єднатися мешканцям громад, та зупини свавілля в сфері освіти! Підтримати місцеву ініціативу можна, зв’язавшись напряму з представниками «Національної платформи» (посилання на сайт/фейсбук партії) або відразу заповнивши електронну форму. 

Поділитися