Робоча зустріч із Абдуллою Альджефрі

Українська асоціація професіоналів і лобізму провела робочу зустріч з Абдуллою Альджефрі. Абдулла Альджефрі – відомий арабський юрист, фахівець у сфері державного управління; співзасновник найбільшої на Близькому Сході арабської електронної системи навчання «NajahTrain». Члени делегації мали нагоду обговорити особливості побудови стратегії розвитку держави для її успіхів не тільки в економічному, енергетичному та іншому векторах публічної політики, а й стосовно побудови якісного діалогу між державою та підприємцями, що посприяє реалізації стратегії державного розвитку, розвитку приватного сектору економіки та збільшення її внеску в розвиток країни.
Відомий юрист зазначив, що для полегшення розвитку бізнесу в ОАЕ з боку держави було здійснено реформування системи законів, що сприяє ведення власної справи не тільки для корінних жителів ОАЕ, а й для експатів. Було переглянуто і податкову політику: не тільки вихідці з місцевих країн, а й місцеві жителі зобов’язані платити НДС, що складає в ОАЕ 5%.
Ще однією важливою темою у політиці ОАЕ, за словами пана Альджефрі, стало відповідальне споживання природних ресурсів. Віднедавна законодавча влада країни прийняла ще одне важливе рішення: громадяни ОАЕ сплачуватимуть комунальну плату: спочатку – це 10%, потім 20%, а через деякий час – усі 100%. Це пан Альджефрі пояснює рухом до прорахування затрачених енергоресурсів в ОАЕ, а разом із тим – переходу до зеленої енергетики, що допоможе державі стати незалежними від покладів нафти. Арабський юрист порадив Україні звертати увагу на поступовий перехід до зеленої енергетики як для більш вигідного рішення як для економіки, так і для екології країни.
Поділитися