Робоча група з розвитку Рівненської області

16 грудня політична партія «Національна платформа» провела робочу групу на тему розвитку Рівненської області.

У заході прийняли участь представники активної громадськості, громадських організацій та політичних партій, працівники державного сектору, зокрема Катерина Одарченко, Ярослав Гранітний, Юрій Сульжук, Орест Шевчук.

Під час робочої групи всі  учасники обговорили актуальні проблеми Рівненської області та шляхи їх вирішення, а також стратегію розвитку регіону.

Загалом обговорення проблем та стратегії тривали більше години.

Політичний активіст та учасник бойових дій, Гранітний Ярослав, відмітив, що незважаючи на ріст Рівного, та активну забудову міста у генеральний план не закладається побудова нових шкіл та дитячих садочків, а отже, через певний час виникне проблема браку місць для дітей.

Заступник Гощанського селищного голови Юрій Сульжук, сказав, що після децентралізації, всі створені громади входять в фазу конкуренції за інвестиціями. Таким чином, виграють. ті громади, які зможуть налагодити відносини з інвесторами, надати їм кращі умови.

Адвокат Орест Шевчук розповів про проблему збереження історичної спадщини Рівненської області, на прикладі Клеванського замку. Також розповів про актуальні проблеми атомної енергетики. Так Рівненська АЕС, найбільше підприємство у Вараші, Рівненської області потребує модернізації уже в найближчий час.

Наприкінці обговорення всі учасники дійшли згоди, щодо необхідності розробки та впровадження місцевих ініціатив для вирішення всіх невідкладних питань Рівненщини вже у найближчий час.

Поділитися