Робоча група щодо встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) на Рівненщині

Політична партія «Національна платформа», яка провела уже понад 20 робочих груп для висвітлення та впровадження секторальних та регіональних стратегій. На цей раз з представниками Рівненщини обговорили встановлення ІТП (індивідуально теплових пунктів) для зменшення тарифів до 40%.
На зустрічі з компетентними спеціалістами окреслили основні проблеми та зрозуміти перспективи розвитку місцевої ініціативи зі встановлення ІТП на Рівненщині.
🔹Рівне – затишне, зелене, квітуче місто обласного значення. Великий осередок культури держави, тут знаходяться численні музеї, театри, бібліотеки. Крім того, добре розвинута машинобудівельна, хімічна, легка, харчова промисловість, торфова промисловість.
🔹Провідною галуззю в економіці міста є промисловість. Економічний потенціал міста характеризується високим рівнем розвитку хімічної та харчової промисловості. Галузь хімічної промисловості представляє ВАТ “Рівнеазот” на якому діють виробництва азотних та фосфорних мінеральних добрив, аміаку синтетичного, сірчаної, азотної та адипінової кислот тощо. Обсяг продукції підприємства в загальному обсязі виробництва в місті складає більше ніж 46 відсотків.
🔹Окрім переваг міста, існує безліч проблем, що турбують його мешканців. Починаючи від поганого стану доріг та тротуарів, закінчуючи забезпеченням медичної та соціальної сфери. Розвинута промисловість все одно не забезпечує належної кількості робочих місць. Провідним питанням досі залишається висока вартість оплати за тепло. Встановлення Індивідуальних теплових пунктів (ІТП) дозволило б значно зменшити виплати та надає можливість самостійно обирати постачальника тепла. Сталий просторовий розвиток, за умов збереження та поліпшення довкілля, сприятиме становленню регіону як екологічного еталона України.

🔹Для детальнішого обговорення проблематики та шляхів вирішення ми ініціюємо цю зустріч.

Поділитися