Публічне звернення Одарченко до політичних партій України

1 жовтня Катерина Одарченко, голова партії “Національна платформа” публічно звернулася до всіх політичних партій України, включно з тими, які представляються у Верховній Раді із закликом підтримати місцеві ініціативи партії ПРОТИ МАСОВОГО ЗАКРИТТЯ ШКІЛ ТА ЛІКАРЕНЬ на Херсонщині.

pastedGraphic.png

Голова партії “Національна платформа” зазначила: “у зв’язку з критичною ситуацією, пов’язаною з порушенням засад формування госпітальних округів в частині Каховського і Бериславського району Херсонської області, а також необхідністю внесення до Закону «Про державний бюджет на 2022 рік» окремих норм, «Національна платформа» звертається до УСІХ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ УКРАЇНИ, ПІДТРИМАТИ звернення до КМУ стосовно місцевих ініціатив ПРОТИ ЗАКРИТТЯ ШКІЛ ТА ЛІКАРЕНЬ”. 

Голова політичної сили переконана, що коли мова йде про масове закриття шкіл та лікарень – зменшення доступу до закладів освітньої та медичної мереж, а отже і порушення конституційних прав громадян – необхідно об’єднатися. Одарченко готова продовжувати боротися за реалізацію місцевих ініціатив уже на всеукраїнському рівні – звернення до депутатів є активним кроком до цього.

Поділитися