Представники “Національної платформи” зустрілися із Мюнтером Мухезейном та Інтісаром Уль Хасаном Альві

У межах робочого візиту Української асоціації GR-професіоналів і лобістів та представників партії “Національна платформа” було проведено зустріч з представниками компанії “Bowline” – Мюнтером Мухезейном та Інтісаром Уль Хасаном Альві.
“Bowline” – інвестиційної та фінансової компанії, котра працює над розвитком та наданням фінансових послуг, консультацій для бізнесу, а також транзакцій M&A. “Bowline” входить до бізнес-холдингу “AlTayerGroup” – одного з найбільших холдингів в ОАЕ із понад 40-річним досвідом роботи, який співпрацює з 6 країнами Середнього Сходу. Містер Мухейзен має досвід роботи у Виконавчій Раді Дубаю (Executive Council). Досвідчений фахівець над будівництвом та розширенням бізнесу в ОАЕ шляхом урядового врегулювання (Government Regulations). Як Генеральний директор “Bowline” зацікавлений у допомозі над розширенням бізнесу не тільки в ОАЕ, а також в інших країнах Близького Сходу, включно у межах країн-учасниць Ради співпраці арабських держав Перської затоки. Інтісар Уль Хасан Альві – фінансовий керівник в компанії “Bowline”. Пан Альві має багаторічний досвід роботи у всіх аспектах корпоративних фінансів. Працює у сфері інвестиційного банкінгу, лізингу, фінансового консалтингу та боргового консультування як з еміратськими, так і міжнародними клієнтами, включно з великими корпораціями та HNWI (особами з високим рівнем власного капіталу). Понад 5 років працював фінансовим радником в офісі шейха сім’ї Аль-Касимі (управителі Шарджі).
У межах робочої зустрічі арабські фахівці з фінансів та українські делегати обговорили поточний стан розвитку економіки обох країн. Було відмічено якісно налагоджену податкову систему Об’єднаних Арабських Еміратів, завдяки якій і вихідці з інших країн, і віднедавна громадяни зобов’язані сплачувати НДС, який складає 5%. Також в ході зустрічі було обговорено провідні тренди фінансової та інвестиційної сфер розвитку ОАЕ, які можна використати в ході трансформації економіки – її переходу від індустріальної до більш сучасної в інших країнах.
Поділитися