Партія “Національна Платформа” першою в Україні запускає власний крипто-токен

    У четвер 10-го лютого політична партія «Національна платформа» та ГО «Криптодемократія» презентують перший в світі інструмент цифрової демократії.

     Згідно соціологічним дослідженням 70% українців не довіряють політичнім силам й дійсно є всі підстави для цієї недовіри громадян. Ця проблема є загальносвітовою тенденцією, яку визнає більша частина розвинених держав, запроваджуючи якісно нові інструменти для її подолання.
     «Ми вирішили зробити максимально прозорий інструмент комунікації громадян з владою на базі цифрових інструментів – блокчейн та крипто-токенів. Тим паче, що Україна очолила світовий рейтинг країн з найбільшим проникненням криптовалют серед населення» – Катерина Одарченко .
    Після тривалого обговорення та напруженої роботи з рядом експертів, політична партія «Національна платформа» та ГО «Криптодемократія» виокремили універсальний інструмент реалізації програми впровадження цифрової демократії та побудови політичної партії принципово нового формату.
    «Ми плануємо відбудувати прозору демократичну комунікаційну платформу на базі блокчейн з розподіленням токенів серед учасників платформи. Токени будуть отримуватись за різного роду активності, корисні соціальні внески або дії, та далі розподілятись на компенсацію витрат для вирішення проблем вказаних громадянами на платформі» .
    «Ми плануємо використати одночасно найсучасніші й найпрозоріші інструменти цифрової демократії – блокчейн, краудфаундінг, токеноміку, щоб показати дійсно щиру й відкриту комунікацію партії й суспільства та можливості нового цифрового державного менеджменту» – Антон Білецький.
    Під час прес-конференції відбудеться презентація цифрового партійного токену та механізму його роботи для реалізації суспільно важливих проектів «Національної платформи». Варто зазначити, що запровадження цифрового токену є лише першою сходинкою на шляху до побудови цілісного інструментарію впровадження та роботи інституту прямої демократії у нашій країні.
    Під час прес-конференції голова політичної партії «Національна платформа» Катерина Одарченко та представники ГО «Криптодемократія» Олександр Хмара та Антон Білецький презентуватимуть унікальний інструмент прямого впливу громадян на діяльність політичних сил, а в майбутньому — і на всю вертикаль державної влади за допомогою механізму «криптодемократії».
    Нагадаємо, що політична партія «Національна платформа» є політичною партією нового типу, діяльність якої спрямована на трансформацію держави та перехід від кризового етапу до розвитку України.
ГО «Криптодемократія» є сучасною громадською платформою, метою якої є створення та розвиток інструменту відкритої демократії в Україні, та розповсюдження серед населення України знань та технологій блокчейн-інструментів.
   Дата: 10 лютого, 11:00
   Місце: УНІАН
   Серед запрошених спікерів:
Катерина Одарченко – відомий український політичний консультант, спеціаліст у галузі комунікацій та GR. Президент «SIC Group International», президент Української асоціації професіоналів у галузі GR та лобістів (UAGRPL), директор Інституту демократії та розвитку «PolitA», член Міжнародної асоціації спеціалістів зі зв’язків з державними органами (IGAPA).
Поділитися