Онлайн-конференція на тему «Стратегія розвитку Івано-Франківської області»

23 листопада політична партія «Національна платформа» провела онлайн-конференцію на тему «Стратегія розвитку Івано-Франківської області». У конференції прийняли участь Катерина Одарченко, голова ПП «Національна платформа» та представники Івано-Франківської області, серед котрих були громадські активісти, депутати та бізнесмени.

Учасники конференції обговорили проблеми регіону та запропонували можливі шляхи їх вирішення. Так говорили про розвиток сфери туризму, бізнесу та промисловості.

Денис Бондарчук-Грита, місцевий активіст та підприємець, під час обговорення, висловив думку, що одним з можливих шляхів у розвитку туристичної сфери може стати не лише розбудова відповідної інфраструктури, а й збереження та поширення місцевих звичаїв, обрядів, які зможуть стати однією з тих привабливих пропозицій як для українських, так і закордонних туристів, та виділити Івано-Франківський регіон проміж інших туристичних комплексів, які теж пропонують можливості для відпочинку найкращого рівня.

На думку активістів, підтримка підприємців дозволить запобігти масовому відтоку економічно активних жителів Івано-Франківської області. Крім того, підтримка саме малого бізнесу, яких у регіоні понад 85% серед загальної кількості зареєстрованих підприємств, сприятиме активному розвитку торгівлі, послуг та туризму.

Надія Заставна, депутат районної ради, Івано-Франківського району, розповіла, що  на місцевому рівні, в регіоні вже розробляються програми для підтримки саме мікробізнесу, але підприємцям обов’язково потрібно активно надавати ще більшу підтримку, особливо в умовах кризи через пандемію.

У підсумку зустрічі Катерина Одарченко та активісти Івано-Франківської області домовились о регулярному проведенні подібних заходів, обміні ідеями, досвідом та стратегіями розвитку місцевих ініціатив.

«Політична партія «Національна платформа» продовжить проводити зустріч з активістами обласних центрів України в форматі онлайн-конференцій. Завдяки постійному діалогу, ми зможемо запропонувати не лише всеукраїнську програму нашої політичної сили, а й стратегію розвитку для кожного регіону нашої країни. Крім того, для нас дуже важливо створити діалог с професійними та активними людьми в кожному місті нашої країни. Саме дискусія, під час котрої з’являються нові ефективні ідеї – це основа для подальшого розвитку всіх регіонів нашої країни, завдяки новим проектам місцевих ініціатив. Дуже часто політики за фінансовими показниками забувають, що у наш час, головний ресурс будь-якої країни – це люди, які завдяки своїм зусиллям, щоденній роботі, не дивлячись на спротив нашої застарілої бюрократичної системи, змінюють своє місто на краще. Саме таких людей ми намагаємося долучати в нашій політичній силі» – Катерина Одарченко, голова ПП «Національна платформа».

В найближчий час заплановані інтернет-конференції з питань розвитку Чернівецької, Рівненської та Сумських областей, до яких можуть долучитися всі бажаючи без виключення. Дізнатись про графік проведення конференцій можна на сторінці «Національної платформи» в Facebook  https://www.facebook.com/platforma.in.ua.

Поділитися