Зустріч політичної партії «Національна платформа» з євродепутатом Натаном Хіллом

Зустріч політичної партії «Національна платформа» з євродепутатом Натаном Хіллом

23 жовтня відбулася зустріч політичної партії «Національна платформа» з євродепутатом Натаном Хіллом, котрий представляє Великобританію у Європарламенті.

Зустріч тривала дві години. Учасниками заходу стали: Катерина Одарченко, Сергій Клец, Тимур Чмерук, Ніл Предметников та Поліна Орлова. Сторони детально обговорили феномен Brexit та важливість для держави відстоювати свою незалежність та свободу. 

У свою чергу, представники "Національной платформи" розповіли Хиллу про своє бачення розвитку України. А саме, пояснили негативне відношення щодо підтримки диктатури МВФ чи Россії. Навпаки, вони збираються будувати український шлях у бік політики економічного протекціонізму. 

Натан Хілл у відповідь зазначив, що британці прагнуть майже того ж самого. І погодився з думкою, що зараз дуже важливо діяти, підтримуючи інтереси своєї держави.

Також, Хілл підтримав та позитивно оцінив механізм policy agenda, котрий підготували в «Національній платформі».

В додаток, сторони обговорили проблеми ринку землі та необхідність развитку сільської інфраструктури. Також, необхідність залучення інвестицій в країну, а це можливо тільки через створення економічних кластерів та участі компетентних експертів у цьому питанні.

Під кінець зустрічі «Національна платформа» домовилася з Натаном Хіллом про тісну співпрацю у майбутньому та обмін розробок від профільних комітетів.