Партія «Національна платформа» провела перший етап з’їзду

Партія «Національна платформа» провела перший етап з’їзду

Політична партія «Національна платформа» провела перший етап позачергового з’їзду партії.

Подія відбулась у бізнес-центрі «Хвиля», що на Печерчеську. У заході взяли участь засновники партії та делегати з окремих регіонів. Під час засідання було обговорено організаційні питання діяльності партії, а також обговорення торкнулось окремих аспектів діяльності регіональних осередків політичної партії. Також прозвучала пропозіція провести публічний етап для шірокого кола осіб та ЗМІ на 8 серпня, обмінятися думками з супільством. Крім цього, учасники спілкувались щодо пріоритетів втілення програми партії.

Співзасновниця партії Катерина Одарченко розповіла про своє бачення вирішення соціальної проблеми в різних містах, а також охопила інші питання, що зазначені в програмі партії. Детально обговорили з осередками питання партійного будівництва та структури осередків.

Так, співзасновник партії та член економічного комітету партії Тимур Чмерук заявив, що існуюча ситуація, коли в Україні несприятливий інвестиційний клімат зумовлений відсутністю чіткого законодавства, яке змогло б регулювати відносини в сфері залучення інвестицій. За його словами, чітка покрокова стратегія, а також ухвалення інвестиційного кодексу буде позитивним сигналом для іноземних капіталовкладників, які будуть довіряти свої кошти економічній системі.

Учасники обмінялись своїми думками та продемонстрували готовність та рішучість до подальших дій.