Партія "Національна платформа" зареєстрована

Партія "Національна платформа" зареєстрована

Чудова новина для прихильників партії "Національна платформа". Партія отримала реєстрацію в органах юстиції України.

Про це повідомила лідерка партії Катерина Одарченко.

Нагадаємо, партія зібрала увесь пакет необхідної документації, 14 000 підписів громадян з усіх регіонів України, попри це, партію відмовились реєструвати, посилаючись на формальні підстави.

Крім цього, у засновників партії особи, представляючись представниками керівництва Міністерства юстиції України вимагали хабар у розмірі 20 000 доларів сша.

У відповідь на це, активісти партії влаштували мітинг біля будівлі Мінюсту, де вимагали реєстрації.

Також, було проведено публічне обговорення позапарламентських політичних сил, в результаті якого учасники підписали меморандум.

Також засновники партії зустрічались з заступницею Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольгою Оніщук, яка стверджувала, що гроші вимагають шахраї, які не мають відношення до керівництва Мінюсту. Вона у свою чергу пообіцяла, що реєстрація відбудеться законним та прозорим методом.

Члени партії виражають подяку Ользі Оніщук за сприяння законності та прозорості процедурі реєстрації політичної партії "Національна платфлома".

Нагадаємо, нещодавно партія опублікувала свою програму. Слід зазначити, що програму писали фахівці з різних галузей державного будування, які, в режимі конференції, визначали комплекс проблематики, що сформувався в державі у конкретній галузі, виявляли їх причини та формували конкретні шляхи вирішення. Це дало змогу відпрацювати сталі дорожні карти по кожному з напрямків, що буде найкраще підходити для вирішення конкретного питання.

Цікавим є питання соціально політики, а саме пенсійного забезпечення у програмі. Партія пропонує застосування кількарівневої системи, де поєднується солідарна система з обов’язковим державним страхуванням та залученням приватних пенсійних фондів, що гарантуватиме виплати кожному пенсіонеру на високому рівні. Дана модель враховує всі недоліки старої системи охорони здоров’я та реформи, що нещодавно пройшла та надає формулу, що гармонійно враховує інтереси соціально-вразливих верств населення.

Блок аграрної політики передбачає реалізацію державних програм по розвитку аграрних кооперативів, фермерських господарств та «зелених ринків». Партія передбачає створення цільової стратегії державного замовлення аграрної продукції для кожного з регіону, зважаючи на клімат, що дозволить кожному фермеру точно знати, що його продукція буде реалізована, а населення знатиме, що не буде дефіцитних товарів, відповідно не буде різкого підвищення цін на окремі групи товарів.

Значну увагу у програмі приділено підтримці війська та консолідацію міжнародних партнерів для підтримки проти збройної агресії. Варто зазначити, що лідерка партії Катерина Одарченко має широкі знайомства у владних колах Сполучених Штатів Америки, країн Європи, Ізраїлю та інших держав, що сприятиме налагодженню та зміцненню партнерських стосунків між країнами.

«Національна платформа» є партією нового типу, до якої входять фахівці з різних галузей. Партія відкрита до конструктивних ідей та враховує пропозиції усіх членів.

Відмінність партії у тому, що вона одна з небагатьох в Україні, що створилась «з нуля» як політична сила європейського типу, з ідеологією, сталою стратегією та опорою на фахівців. Ідеологією партії є християнська демократія. В економічній політиці, програма передбачає економічний протекціонізм – підтримка державою національного виробника  і стимулювання малого та середнього бізнесу.

Нині парія створює осередки в різних регіонах України, куди входять люди із різних галузей, фінансового достатку та освіти.

У партії створено прозору систему фінансування через членські внески, пропорційно до територіально-адміністративного охоплення осередку, куди входить кожен партієць. Така система фінансування показала свою ефективність у європейських країнах та дає змогу бути незалежним від фінансово-олігархічних груп. Це дозволяє парії здійснювати політику відповідно до своєї програми та інтересів виборців, а не олігархів.

«Національна платформа» готується до місцевих виборів, що пройдуть в жовтні цього року. Про прогнози успіху партії на цих виборах писало багато політичних експертів та пророкували входження у парламент наступного парламентського сезону.