Кияни мали змогу дізнатися про новини партії, напрямки діяльності та ініціативи, до яких можна долучитися

Кияни мали змогу дізнатися про новини партії, напрямки діяльності та ініціативи, до яких можна долучитися

Ми неодноразово наголошуємо на важливості виокремлення стратегічних планів розвитку кожного регіону. Сьогодні в Києві ви могли зустріти наших агітаторів та дізнатися про основні програмні тези розвитку міста. Крім цього, він них ви можете почути про новини партії, стан її реєстрації, напрямки діяльності та ініціативи, до яких можна долучитися. Нині ми працюємо у економічному, соціальному та державницькому напрямах, що включають понад 36 блоків, активно проводимо галузеві та регіональні робочі групи, запроваджуємо ініціативи, до яких можна долучитися. 


Ми виступаємо за економічний протекціонізм, що базується на пріоритеті національного виробника. Крім цього, економічний напрямок передбачає розвиток сільської поселенської мережі. підтримку малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць. 


Пріоритет “Національної платформи” - гідне життя людини, що забезпечується впровадженням страхової медицини, багаторівневою системою пенсійного забезпечення, гарантіями найменш захищеним групам населення, підвищенням фінансування освіти. 


Основа державницької сфери - кваліфіковані фахівці. Професійність та незалежність - визначальні риси для реформування сфери безпеки та оборони, судової системи, прокуратури, правоохоронних органів. 


Окрім галузевих напрямів діяльності партії, кияни змогли дізнатися про бачення “Національної платформи” щодо стратегій розвитку Києва. Нещодавно саме на цю тему ми провели робочу групу, за результатами якої виокремлено варіанти вирішень проблем міста:

  • залучення великих державних програм, задля капітального ремонту та модернізації інфраструктури;

  • створення ефективної системи місцевого самоврядування;

  • затвердження генерального плану міста;

  • прозоре формування бюджету;

  • розвиток нових інфраструктурних проектів;

  • запозичення практик міст ЄС щодо благоустрою;

Національна платформа - політична партія нового типу, що об'єднує кваліфікованих фахівців заради реальних змін в Україні. Лідер партії - Катерина Одарченко - політичний експерт з колосальним досвідом у сфері політичного консалтингу.


Партія виникла абсолютно з нуля, без ребрендингу, методом збору понад 14 000 підписів. Представництво "Національної платформи" - понад 500 осередків.


Долучайтесь!