Українська делегація відстоює економічні інтереси України у США

Українська делегація відстоює економічні інтереси України у США

У рамках “Діалогу про майбутнє: Україна-США” 02 березня у Вашингтоні відбулася зустріч української неурядової делегації з представником офісу конгресмена Джин Шахін, Розелін Рамос . Дискусія була зосереджена на розвитку двосторонніх економічних взаємозв’язків. 

Модератором зустрічі була Катерина Одарченко - керівник української делегації, політичний експерт, президент Інституту демократії та розвитку “Polita”, засновник SIC Group Ukraine, автор книги “Игра в выборы. Секреты политических коммуникаций”. Модератор зустрічі представила проект української політичної партії “Національна платформа” https://platforma.in.ua/, яка зібрала понад 14 тисяч підписів громадян України на свою підтримку і подала документи для реєстрації до Міністерства юстиції України.

Також Катерина Одарченко зазначила, що Джин Шахін відома у США та всьому світі як борець за громадянські права жінок, вона є ідеологом розвитку жіночого лідерства в економіці та політиці, однією із перших губернаторів-жінок у США.

Під час зустрічі були обговорені потреби український бізнесу щодо підтримки американських конгресменів у налагодженні торгівлі між двома країнами, реалізації спільних економічних, культурних і освітніх проектів.

Обговорювалися питання розвитку в Україні демократії, бізнесу та економіки, регіонального розвитку і децентралізації. Члени української делегації надали аналітичні й оціночні дані щодо ефективності використання інвестованих в Україну коштів на розвиток проектів і антикорупційну діяльність.

Засновник Асоціації розвитку єврейських громад (AJC), головний рабин Кривого Рогу Лірон Едері детально розповів про зміст проектів щодо захисту прав національних меншин в Україні, заходів щодо впровадження інноваційних технологічних рішень у сфері освіти, а також візію проведення реформи освіти з метою створення належних умов для розвитку особистості, особливо в контексті освіти єврейської нацменшини. 

Засновник і керівник інвестиційної компанії New Life Invest LTD Вєроніка Гамієва і представниця Асторг Холдингу Наталія Шмегельська під час зустрічі з офісом сенатора Джин Шахін розповіли про свій досвід налагодження безпосередніх двосторонніх взаємозв’язків українських та закордонних бізнесових кіл, запропонували до розгляду кілька спільних проектів. 

Американській стороні були надані конкретні пропозиції щодо підтримки США цільових програм розвитку середнього бізнесу в Україні, зокрема розширення торговельних відносин між двома країнами.

Джин Шахін - американський політик-демократ. Вона була губернатором штату Нью-Гемпшир з 1997 по 2003. Це перша жінка в історії США, яка виграла губернаторські вибори і була обрана до Сенату США. Джин Шахін є сенатором від Нью-Гемпширу з 6 січня 2009 року.

 “Діалог про майбутнє: Україна-США” – це двосторонній українсько-американський експертний неурядовий форум, який впродовж 01-05 березня проходить у США під егідою Інституту демократії та розвитку “Polita” http://polita.org.ua/ , а також консалтингової компанії SIC Group Ukraine http://sic-group.com.ua/.