Конгресмени США готові підтримати інвестиційні проєкти в Україні

Конгресмени США готові підтримати інвестиційні проєкти в Україні

У рамках “Діалогу про майбутнє: Україна-США” 02 березня у Вашингтоні відбулася зустріч української неурядової делегації з Еріком Кіні, представником офісу конгресмена Джеймса Сенсенбреннера.

Модератором зустрічі була Катерина Одарченко - керівник української делегації, політичний експерт, президент Інституту демократії та розвитку “Polita”, ініціатор створення політичної партії «Національна платформа».

Під час цієї зустрічі партнер проектів у сфері медіа і культури, Член Наглядової Ради Фонду «Біла стрічка» Ірина Копаница та партнер міжнародної інвестиційної компанії “Base capital management”, член правління Української асоціації професіоналів у сфері GR та лобізму. Тимур Чмерук описали візію реформ в Україні. Також були обговорені питання забезпечення прав жінок, діяльність громадської організації “Біла стрічка України”, місією якої є подолання домашнього насильства та зняття табу з питань дискримінації жінок в Україні. Було домовлено про планування спільних активностей з українським крилом «Білої стрічки» та продовження ряду соціальних проектів, які зреалізовувалися за підтримки Української асоціації професіоналів у сфері GR і лобізму. 

Тимур Чмерук порушив питання обґрунтування бюджетів на цільові проекти, зокрема щодо розвитку регіонів. Ерік Кіні пояснив, як відбувається погодження бюджетів на проекти розвитку в Конгресі США, як відбувається процедура узгодження між Палатою представників та Сенатом, яка роль у цьому процесі Президента США.

Представник офісу Джеймса Сенсенбреннера зазначив, що американські конгресмени чекають від представників українського бізнесу конструктивних проектів щодо розширення українсько-американської співпраці для розгляду, обговорення і винесення на затвердження.

Учасники української делегації також ознайомилися з роботою апарату конгресменів безпосередньо в Капітолії, зокрема Ніл Предместніков надзвичайно детально цікавився процедурою щодо підготовки, обґрунтування і прийняття рішень в Конгресі США.

Джеймс Сенсенбреннер - американський політик Республіканської партії, конгресмен. Представляє в Палаті представників Конгресу США 5-й виборчий округ штату Вісконсін з 1979 року. Це 21-й термін служби конгресмена в Палаті представників. Він є колишнім головою наукового комітету Палати представників і колишнім головою Судового комітету. Коли республіканці втратили контроль над Палатою представників, він закінчив свій шестирічний термін в якості голови Судового комітету. Джеймс Сенсенбреннер займав пост республіканця в Комітеті з енергетичної незалежності та глобального потепління з 2007 по 2011 роки. Пан Сенсенбреннер - найстарший член делегації штату Вісконсін і другий найстарший член Палати представників.

 “Діалог про майбутнє: Україна-США” – це двосторонній українсько-американський експертний неурядовий форум, який впродовж 01-05 березня проходить у США під егідою Інституту демократії та розвитку “Polita” http://polita.org.ua/ , а також консалтингової компанії SIC Group Ukraine http://sic-group.com.ua/.