Зустріч “Національної платформи” з депутатами Кнесету

Зустріч “Національної платформи” з депутатами Кнесету

В передноворічні свята команда “Національної платформи” здійснила робочу поїздку до Ізраїлю, де провела низку зустрічей, зокрема, позитивних для партійного будівництва та для обміну досвідом у практичних питання державотворення та корисних законодавчих ініціатив. 

Зокрема, відбулась зустріч з депутатами Кнесету від партії Наш дім Ізраїль - Марком Єфремовим і Євгенієм Совою. Говорили про партійне будівництво, методи фінансування політичних партій, зокрема, державне фінансування.

За кожного депутата, який пройшов до парламенту, держава надає фінансування, яке дозволяє прозоро вести передвиборчу програму. У разі місцевих виборів депутати отримують близько 65 тисяч шекелів державного фінансування. Але ця сума може варіюватися залежно від міста. 

Якщо є можливість вести на вибори свій список - держава так само надає фінансування на ту кількість депутатів, яку ви очікуєте провести в муніціпалітет. Але якщо кандидати не проходять - доводиться повертати надані кошти обратно державі. 

Таким чином працює система власної відповідальності на виборах, що дозволяє вести свою компанію прозоро. 

Політична партія “Національна платформа” та її лідер Катерина Одарченко і надалі проводитиме подібні зустрічі, щоб надавати пропозиції по удосконаленню виборчого кодексу та будувати власну більш якісну комунікацію, зокрема, для муніципальних виборів, у який “Національна платформа” братиме участь.