Під Мін’юстом відбувся мітинг на підтримку реєстрації політичної партії "Національна платформа"

Під Мін’юстом відбувся мітинг на підтримку реєстрації політичної партії "Національна платформа"

"Ми упродовж пів року збирали підписи за створення політичної партії «Національна платформа». Ми сповідуємо економічний протекціонізм, тобто, захист внутрішнього виробника. Ми маємо план розвитку села, виступаємо за страхову медицину, декількарівневу пенсійну реформу – за абсолютно конкретні речі. Спочатку ми створили громадський рух, проводили стратегічні сесії. Після чого прийняли рішення, що вже варто переходити у політичний формат, у політичну боротьбу.

Ми зібрали більш ніж 14 тисяч підписів. Це було зроблено публічно. Проте вже четвертий місяць нам приходять відписки: то нібито статут не відповідає Конституції України, то карантин і у нас не можуть документи прийняти. Тобто, це все рухається, але з величезною боротьбою.

Ми хочемо звернути увагу всієї структури – і реєстраційної служби Міністерства юстиції України, і самого міністра, і пані Оніщук, яка відповідає за цей вектор. Це феномен взагалі, коли партія не перекуповує юридичні особи (доволі ганебна практика), а зібрала актив. Не реєструвати такі партії – це прояв боротьби з політичною конкуренцією на місцевих виборах».

Дуже сподіваємось та чекаємо на схвальну відповідь. Інакше, наступного разу актив з усіх регіонів приїде для більш жорсткої розмови з представниками влади. Тому ми за політичну конкуренцію. В тому числі дякуємо Роману Бочкалі, який запрошував багато позапарламентських політичних сил, в тому числі на розгляд виборчого кодексу, на обговорення моніторингових систем під час виборів, які, власне, будуть цього року восени, тож дуже дякую йому за цю плідну роботу, Стоп корупції та іншим громадським організаціям. Вибори будуть дійсно конкурентними та чесними в кожному регіоні, містах та селах"

Катерина Одарченко, голова політичної партії "Національна платформа"

https://www.facebook.com/platforma.in.ua/videos/261244478553896/