Звернення голови політичної партії «Національна платформа» до Президента України

Звернення голови політичної партії «Національна платформа» до Президента України

Нещодавно наша партія Національна платформа звернула увагу конгресу Сполучених Штатів Америки з питання затягування реєстрації партії Міністерством юстиції України. А також інших методів політичного тиску зі сторони представників Міністерства юстиції України. На сьогодні ситуація не змінилася, представники міністерства і надалі заважають здоровій політичній конкуренції.

Провівши мітинг біля будівлі Міністерства юстиції України наступним нашим кроком є звернення до Президента України :

Шановний Володимире Олександровичу!

Актив партії «Національна платформа» на чолі з її лідером Катериною Одарченко звертається з проханням посприяти законному праву державної реєстрації партії «Національна платформа».

В процесі проведення усіх законодавчо встановлених вимог для створення та реєстрації політичної партії, як суб’єкта політичних процесів, ми зробили всі необхідні дії, що передбачені чинним законодавством. Увесь пакет документів, що передбачається, ми направили до Міністерство юстиції України, проте, не зважаючи на дотриманням нами усіх вимог, ми зустрілись з такими явищами як: затягування процесу, не прийняття документів без законодавчо-вмотивованої відповіді, відписки з формальними відповідями без чіткого формулювання причини, що може вказувати на свідоме обмеження нашого конституційного права на створення політичної партії.

Звертаємо Вашу увагу, що ми успішно пройшли перший етап створення політичної партії, провели установчий з’їзд та публічно, з відеофіксацією зібрали близько 14 000 підписів, з яких утвердили лише 12 757 підписів в 20 областях м. Києва та АРК, тому наступним вирішальним етапом має бути реєстрація партії.

Як відомо, у нашій країні є досить поширеною проблема висування «технічних» кандидатів, які схожі за поглядами, інтересами, стилем, щоб відібрати голоси в політичних важковаговиків, які мають всі шанси перемоги на виборах. При цьому, вони реєструються швидко, без затримок та інцидентів, а реально існуючі діючі партії, як «Народна платформа» стикаються з проблемою затягування реєстрації.

Ми віримо у демократію, верховенство права та прозорий політичний процес в Україні, тому звертаємось до Вас, з проханням посприяти усуненню безпідставних бар’єрів, з якими ми стикнулись на шляху реєстрації політичної партії «Національна платформа».

З повагою,
Голова партії Катерина Одарченко