Політична партія "Національна платформа" передала до Міністерства юстиції 14.000 підписів

Політична партія "Національна платформа" передала до Міністерства юстиції 14.000 підписів

Політична партія "Національна платформа" передала до Міністерства юстиції 14.000 підписів на підтримку рішення про створення партії, яке було прийнято на Установчих зборах партії 10 жовтня 2019 року.

З нагоди цієї події в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція за участю керівництва партії. Ініціатор створення партії "Національна платформа", глава Інституту демократії і розвитку "Polita" Катерина Одарченко привітала соратників з успішним збором підписів, зазначивши, що при необхідних 10 тисячах було зібрано 14 тисяч. Підписи на підтримку партії були зібрані через мережу партійних наметів і активістів в більшості регіонів України.

Катерина Одарченко також окреслила основні цінності партії і її політичну програму. Вона зазначила, що партія планує брати участь в місцевих виборах. Політична сила спирається на реальну підтримку громадян - протягом року в регіонах України було проведено близько 50 стратегічних сесій, на їх основі розроблено дорожню карту партійного будівництва. Були зібрані робочі групи за основними напрямками, які трансформувалися в Комітети партії.

Для того, щоб реалізувати цілі і програмні завдання громадської ініціативи, вирішено створити політичну партію з християнсько-демократичною ідеологією за європейськими стандартами партійного будівництва. Програма партії є квінтесенцією рішень, розроблених з використанням даних про очікування українських громадян.

"Ми не підтримуємо ліберальний і лібертаріанський устрій, згідно з яким пропонується продавати державні активи, запустити нову хвилю приватизації, і не сповідуємо соціалістичну ідеологію. Наша матриця — солідарність, повагу до людини, людиноцентризм. Ключові цінності для нас — це людина, його інтереси і права. Програмна основа — економічний протекціонізм і підтримка національного виробника. Ми будемо відстоювати прийняття Інвестиційного кодексу — основного документа для розвитку економіки. Акцент в цьому документі повинен бути зроблений на створенні пріоритетів і інструментарію розвитку українського національного виробника. Іноземним інвесторам при цьому повинен бути запропонований пакет, який передбачає не тільки отримання прибутку і її виведення за кордон, а перш за все створення в Україні нових конкурентоспроможних виробництв і нових робочих місць. Економічний протекціонізм передбачає не масштабне відкриття всіх ринків і знищення внутрішнього виробництва, а розвиток власного виробництва в промисловому і аграрному секторах ", - зазначила Катерина Одарченко.