Зустріч “Національної платформи” з депутатами Кнесету

Зустріч “Національної платформи” з депутатами Кнесету

Наприкінці грудня “Національна платформа” здійснила робочу поїздку до Ізраїлю, де провела низку зустрічей, зокрема, позитивних для партійного будівництва та для обміну досвідом у практичних питання державотворення та корисних законодавчих ініціатив.

Зокрема, відбулась зустріч з депутатами Кнесету від партії Наш дім Ізраїль - Марком Єфремовим і Євгенієм Совою. Говорили про партійне будівництво, методи фінансування політичних партій, зокрема, державне фінансування.

За кожного депутата, який пройшов до парламенту, держава надає фінансування, яке дозволяє прозоро вести передвиборчу програму. У разі місцевих виборів депутати отримують близько 65 тисяч шекелів державного фінансування. Але ця сума може варіюватися залежно від міста.

Якщо є можливість вести на вибори свій список - держава так само надає фінансування на ту кількість депутатів, яку ви очікуєте провести в муніціпалітет. Але якщо кандидати не проходять - доводиться повертати надані кошти обратно державі.

Таким чином працює система власної відповідальності на виборах, що дозволяє вести свою компанію прозоро.

Політична партія “Національна платформа” та її лідер Катерина Одарченко і надалі проводитиме подібні зустрічі, щоб надавати пропозиції по удосконаленню виборчого кодексу та будувати власну більш якісну комунікацію, зокрема, для муніципальних виборів, у який “Національна платформа” братиме участь.