“Національна платформа” зустрілась із Саїдом Харебом Аль Дармакі

Представники політичної партії “Національна платформа” разом із Української Асоціацією у сфері GR та лобізму провела зустріч із Саїдом Харебом Аль Дармакі -впливовим арабським фахівцем у сфері криптовалют, “De-Fi”, фінтеку, керуючим директором компанії “CasperLabs”, робота якої зосереджена на розвиток блокчейну, охоплює Північну Африку та Близький Схід.

Пан Аль Дармакі є засновником низки фондів та організацій, що спеціалізуються на крипто-сервісах, серед яких: “AlphabitFund”, “TeraBlock” та “SheeshaFinance” та ін. У рамках ділової бесіди було обговорено збільшення впливовості криптовалют на ринку, а також цифрової демократії. У ході обговорення було зроблено висновок про вплив криптовалют і блокчейну на виникнення нової соціально-економічної формації, що реально може змінити процеси взаємодії між основними суб’єктами та стати однією із ключових галузей нової економіки.
Також було звернено увагу на використання криптовалют у благодійності через фандрайзингові платформи. Вони ж можуть стати реальним майданчиком для розміщення токенів з боку стартапів із ціллю зацікавлення спонсорів, які зможуть бути зацікавлені в підтримці благодійних проектів.
Поділитися