“Національна платформа” провела робочу групу з молодіжної політики

14 грудня політична партія “національна платформа” провела робочу групу з молодіжної політики, у якій прийняли участь голова партії Катерина Одарченко та представники активної молоді, студенти та випускники українських університетів. Через карантині обмеження засідання групи відбувалось у змішаному форматі: частина учасників була безпосередньо в офісі партії, інша – долучились до обговорення через програму відеозв’язку Zoom.

Під час засідання були обговоренні наступні теми:

  • існуючі проблеми у сфері молодіжної політики та шляхи їх вирішення;
  • ідея створення молодіжного парламенту в Києві;
  • можливі формати роботи молодіжного парламенту;
  • способи взаємодії молодіжного парламенту з органами державної та місцевої влади.

Катерина Одарченко, голова політичної партії “Національна платформа”: “Проблеми молоді, у сферах освіти, спорту, працевлаштування та інших, дуже важливі і потребують негайного вирішення. Але для цього потрібна стратегія і постійна та систематична робота у цьому напрямку. І що найважливіше – неможливо вирішити проблеми молоді, без самої молоді. Саме тому ми залучаємо студентів, випускників університетів, молодих спеціалістів для розробки стратегії молодіжної політики”.

Ілля Фещенко, студент-політолог 4го курсу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка: “Молодіжний парламентаризм – це інструмент політичної участі молоді, за якої при державних інституціях створюються консультативно-дорадчі представницькі органи, що покликані сприяти взаємодії влади та молоді. Молодіжні парламенти(ради, асоціації і т.п.) здійснюють громадський контроль та сприяють соціалізації молоді у вирії суспільно-політичного життя міста. Це можливість найініціативнішій та найкреативніший частині нашого суспільства реалізовувати свій потенціал та плекати гідне майбутнє”.

У підсумку робочої групи, всі учасники погодились, про необхідність розробки стратегії щодо молодіжної політики та плану дій для проведення місцевої ініціативи, щодо створення молодіжного парламенту Києва.

Поділитися