Національна Платформа провела конференцію з представниками центрального Штабу The European Peoples Party Group (Європейська народна партія) розташованого у Брюсселі

Національна платформа продовжує шлях до Європейської інтеграції
5 лютого 2021, партія Національна платформа провела конференцію з представниками центрального Штабу The European Peoples Party Group (Європейська народна партія) розташованого у Брюсселі.
Patrick Voller (Керівник із зовнішніх зв’язків) та Galina Fomenchenko (Старший політичний радник) люб’язно погодилися почати партнерство з українською центристською партією з невеликої конференції з обміну досвідом, яке з часом, неодмінно призведе до довгої та продуктивної співпраці. Оскільки партія «Національна платформа» несе ідеологію християнської демократії, яка тісно переплітається з історією створення та розвитку ЄНП, дана співпраця особливо важлива для нас.
ЄНП – одна з найбільших партій Європи, представлена ​​у всіх політичних інституціях Європейського союзу, а також у Раді Європи. А ще ЄНП має найбільшу фракцію в Європейському парламенті (197 учасників).
Катерина Одарченко з гордістю представила партійні цінності, структуру, цілі, а також найважливіший актив – людей.
У свою чергу, Патрік Воллер та Галина Фоменченко, у свою чергу, пояснили можливості та умови співпраці з «Національною платформою». Важливо відмітити, що вже найближчим часом українською політична сила на чолі з Катериною Одарченко матиме змогу приєднатися до цілої низки ініціатив, що стосуються розвитку Європи. Це означатиме ніщо інше, як можливість України стати ближчою із Західною Європою і в геополітичному плані.

Західні колеги схвалили ідеологію партії – християнську демократію – та закцентували увагу на спільних рисах української партії із політичними силами, що входять до Європейського парламенту.

Логічним завершенням зустрічі Катерини Одарченко із Патріком Воллером та Галиною Фоменченко стала пропозиція про подальшу  співпрацю із «Національною платформою» уже в Брюсселі.
Чекатимемо на плідні результати роботи!

Поділитися