«Національна Платформа» Катерини Одарченко закликала жителів Івано-Франківська приєднуватися до партії (ФОТО)

«Національна платформа» – зовсім молода партія.

Партія «Національна платформа» провела агітаційну кампанію у Івано-Франківську. Активісти політичної сили Катерини Одарченкорозклеїли тисячі листівок із закликом до жителів міста брати участь в команді партії. На агітках розміщена інформація про пріоритетні сфери, над розвитком яких працює «Національна платформа». Також на листівках можна знайти QR-код з посиланням на детальну програму партії.

За словами політичного консультанта Миколи Волгова, агіткампанія «Національної платформи» була помітною в Івано-Франківську. Зокрема, на неї звернули увагу політичні опоненти.

«Як переполошити місцевих політичних діячів і партійних функціонерів, змусити їх дивуватися і побоюватися? Просто зробіть проклейку своїх плакатів, як це зробила структура Катерина Одарченко в Івано-Франківську. У той час, як парламентські партії з жахом чекають нової редакції закону про партії, вона працює», – написав політконсультант в соціальній мережі.

Нагадаємо, згідно з результатами дослідження компанії Active Group, «Національна платформа» входить до числа найпопулярніших серед нових партій. Партія не перший раз фігурує в опитуваннях соціологів. Однак, як з’ясувалося, за політсилу Катерини Одарченко готові голосувати 1,1% громадян, які визначилися з вибором.

«Національна платформа» – зовсім молода партія. Свій політичний шлях вона розпочала менше року назад після того, як 31 липня 2020 року була зареєстрована в Мін’юсті.

Офіційне посвідчення «Нацплатформа» отримала не відразу. Незважаючи на те, що активісти зібрали в потрібні терміни понад 14 000 підписів громадян, від політсили вимагали хабар за реєстрацію. І тільки після написання петиції до Білого дому, скарг до європейських інституцій та звернення до радника Трампа Майклу Капуто «Національну платформу» внесли в офіційний реєстр партій.

Поділитися