“Націоанльа платформа” провела зустріч із представниками офісу Його Королівської Високості шейха Ахмеда бін Фейсала Аль-Кассімі

Представники політичної партії “Національна платформа” та Українська асоціація GR-професіоналів і лобістів мали велику честь зустрітися з представниками приватного офісу Його Королівської Високості шейха Ахмеда бін Фейсала Аль-Кассімі, члена правлячої родини Шарджі, а саме: Його Величністю Томашем Залеським, Данстоном Перейрою, Салвою Абдулазіз Зайн.
У рамках робочої зустрічі було обговорено особливої системи цінностей ОАЕ на нього. Його Величність Томаш Залескі, голова приватного офісу зазначив, що узгодженість бізнесу з ідеями стійкого розвитку, екологічності ведення справ, створення робочих місць, глибока ідея – усе це – єдина запорука успіху бізнесу в ОАЕ. Тим не менше, досить важливим є і його зв’язок з владними представниками держави, так як це допомагає реалізувати водночас дві цілі: по-перше, просунути продукти бізнесу на вседержавний, а також і на міжнародний ринок; по-друге, збільшити рівень економіки за рахунок сприяння розвитку приватного бізнес-сектору ОАЕ.
Також Його Величність Залескі зазначив, що зараз ринок регіону зацікавлений у співпраці із західними країнами, включно з Україною, у аграрній, інфраструктурній сферах. Реекспорт харчових продуктів (у першу чергу, мясо-молочна продукція), представництво у східному продовольчому секторі є вигідним для економіки не тільки для України, а й для ОАЕ.
Поділитися