На зустрічах з виборцями Херсонщини Одарченко активно обговорює нагальні питання регіону

31 жовтня на Херсонщині будуть проведені позачергові мажоритарні вибори до Верховної Ради. Голова «Національної платформи» Катерина Одарченко, що балотується кандидатом в народні депутати від 184 округу зараз їздить навіть віддаленими селами, доносячи до громад позицію партії щодо вирішення нагальних проблем регіону.

pastedGraphic.png

Лідер «Національної платформи» родом з Херсонщини. Професійний політик і громадський діяч загальнонаціонального рівню, Катерина Одарченко дуже добре обізнана в проблематиці регіону, особливо в  соціальній інфраструктурі та аграрних питаннях. Одарченко переконана, що її досвід у налагодженні зв’язку між державними органами і громадянським суспільством зможе захистити інтереси громад округу на всеукраїнському рівні.

На відміну від політичних опонентів Катерина напряму спілкується з зі своїми виборцями, а представники місцевих громад з інтересом ходять на зустрічі, і ставлять наболілі питання. У свою чергу Катерина Одарченко простою мовою пояснює складні речі, такі наприклад, як «оптимізація» освітньої та медичної сфери.

 «Люди бачать вже наслідки, коли звернувшись до районної лікарні не можуть потрапити безпосередньо ні до окуліста, ні до кардіолога. Тому що, по-перше, електронна черга – через сімейного лікаря, а по-друге, фахівця більше в районі немає, бо лікарню просто закривають, і треба їхати бозна-куди. Тому на зустрічах доводиться на пальцях пояснювати, як працює нова медична система, і що на нашому рівні можливо зробити з важкою ситуацією, що виникла внаслідок безвідповідальної і непродуманої політики влади »- говорить Катерина резюмуючи підсумки зустрічей.

Найбільш ефективно вирішити проблему доступу до якісного медичного обслуговування Катерина Одарченко пропонує, надавши статус «опорних» лікарень у ще 2 населених пунктах Херсонщини. У зв’язку з цим лідер «Національної платформи» активізувала збір підписів громад Херсонщини під зверненням до уряду проти масового закриття шкіл і лікарень в регіоні

. pastedGraphic_1.png

 «Всупереч скептикам, які говорять про тотальну байдужості народу, і невіру в те, що голос громад буде почутий, ми переконалися: люди дуже активно включаються, коли з фактами в руках пояснюєш те, про що замовчує влада» – підкреслює Катерина Одарченко.

«Національна Платформа»,  лідером якої є Катерина Одарченко, до Верховної Ради йде вперше. Партія орієнтована на активізацію прямого народовладдя, демократичні цінності і пріоритет людини в державі. Саме тому політична сила допомагає використовувати механізм «місцевих ініціатив» для соціального захисту громад в прямому діалозі громадян з владою, і дієвому поданні їх позиції в верхах.

У Верховній Раді лідер «Національної платформи» має намір комплексно вирішувати проблеми сільських регіонів, і зробити все можливе для захисту соціальної інфраструктури села.

Поділитися