Міжнародний науковий центр імені Вудро Вільсона співпрацює з національною платформою.

Українська політична партія «Національна платформа» продовжує розширювати коло співпраці з іноземними та міжнародними організаціями.

Так, нещодавно Міжнародний науковий центр імені Вудро Вільсона у Вашингтоні розмістив на своєму сайті статтю голови «Національної платформі» — Катерини Одарченко.

Міжнародний науковий центр імені Вудро Вільсона — г оловний центр перспективних досліджень Росії, України та Євразії в Сполучених штатах Америки, основною метою якого покращення стосунків та порозуміння американцями нашої країни шляхом обміну, співпраці та досліджень.

У статті, Катерина Одарченко наголошує, за всю історію незалежності переважна більшість політичних партій в Україні створювались лише як політичні проекти, а не політичні організації, спрямовані на конкурентну зміну влади через керівні посади.

Сучасні політичні еліти сформувалися завдяки їх здібностям одночасно концентрувати капітал та владу, використовуючи державний апарат як прикриття для присвоєння промисловості та суспільних благ.

Незважаючи на прихід до влади Володимира Зеленського, який спозиціонував себе як антисистемного політика — зміна владної еліти в Україні не відбулася, через відсутність кадрової політики, яка привела до постійних скандалів з новообраними народними депутатами від «Слуги Народу».

«Таким чином, з цієї точки зору місцеві вибори — ще одна спроба українців привести до влади — на місцевому та регіональному рівнях — нових професіоналів та партії, які зможуть вдихнути нове життя в реформовані органи місцевого самоврядування. Якщо спроби змінити еліту з центру хронічно зазнають невдачі, то чому б не спробувати знизу?» — пише Катерина Одарченко в статті.

Прочитати повну статтю англійською мовою можна на сайті Міжнародного наукового центру імені Вудро Вільсона у Вашингтоні за цим посиланням: https://www.wilsoncenter.org/blog-post/ukraines-presidents-power-elites-and-countrys-evolution?fbclid=IwAR3U_FnSp_3lI1nTX1DAZ1hMgWk7nZMdgS4bnP9AyzKYkc5_bVRQk1vmEh4

Поділитися