Місцеві ініціативи “Національної платформи підтримало понад 15 000 жителів Херсонщини

Місцеві ініціативи “Національної платформи підтримало понад 15 000 жителів Херсонщини

pastedGraphic_2.png

Партія “Національна платформа” на чолі з її головою Катериною Одарченко продовжує боротьбу за збереження шкіл-ліцеїв та “опорних” лікарень Херсонській області. Більше 15 000 місцевих жителів підтримали ініціативу громад ПРОТИ МАСОВОГО ЗАКРИТТЯ ШКІЛ ТА ЛІКАРЕНЬ. 

Масова підтримка зв’язано з критичною ситуацію, що склалася у регіоні завдяки «оптимізації» а по суті ліквідації сільської соціальної інфраструктури. 

Боротьба ведеться завдяки правовому механізму місцевих ініціатив. Коли громадяни зі своїми вимогами напряму звертаються до влади на базі закона про місцеве самоврядування. 

Також голова “Національної платформи” Одарченко зазначила, що використає можливості передвиборчій кампанії для привернення суспільної уваги до кризової ситуації в регіоні та реалізації ініціатив на рівні центральної влади.:

«Якщо у громад не вистачає коштів на якісне забезпечення медичної допомоги, саме Кабінет міністрів і центральна влада мають забезпечити ці гроші на поширення та, власне, створення гідних умов… Перекладання фінансування охорони здоров’я і освіти на місцеві бюджети – це безвідповідальність. Неправильна модель державного управління» – зазначила Одарченко.

Поділитися