Хав’єр Нарт підтримує діяльність «Національної платформи»

23 жовтня у Страсбурзі відбулася зустріч «молодої» політичної партії “Національна платформа” з європейським депутатом Хав’єром Нартом, котрий представляє в Європарламенті Іспанію. У свою чергу, «Національну платформу» представили Сергії Клєць, Тимур Чмерук, Ніл Предместніков та її лідер Катерина Одарченко.

Хав‘єр Нарт зазначив, що повністю підтримує створення такої позитивної політичної сили як «Національна платформа». Він давно цікавиться політичною ситуацією в Україні та щиро бажає якнайшвидшого покращення економічного та соціального стану в нашій країні.

Також, Нарт наголосив про контроль олігархами більшості політичних партій. Через це Україна взагалі не може зрушити з місця у подальшому розвитку, але він покладає великі надії на плечі нової вільної партії, як «Національна платформа».

Депутати обговорили актуальне питання щодо ринку землі, а саме, ризики його відкриття. Хав‘єр Нарт поділився негативним досвідом Іспанії, стосовно цієї теми. У свою чергу, представники «Національної платформи» презентували своє бачення перспектив розвитку сільської місцевості, необхідність інвестицій у сільську інфраструктуру, а також розвиток експортного потенціалу України.

Під кінець зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю і обмін планами та напрацюваннями в цій сфері.

Поділитися