Форум міжнародного політика за участі лідерки партії “Національна Платформа”

2 лютого 2021 року пройшов Міжнародний онлайн-форум з політичного менеджменту, на якому Голова партії «Національна платформа» Катерина Одарченко розповіла про особливості власної політичної сили, а також складний шлях реєстрації.
Варто зазначити, що панелістами заходу були Ayazhan Uteuova, Nathan Gill MEP, Erland Pison, Vassilis Bokos, Nancy Bocskor, Patrick Gielen, Egon Cholkian, Vijay Rao, Oludamilare Adesola та інші. Серед них – найкращі Європейські, азійські, африканські та американські спеціалісти з політичного менеджменту, а також депутати та їх консультанти з Європейського парламенту. Цікаво, що більшість з них відмітила особливі Проамериканські та проєвропейські настрої «Національно платформи».
Катерина Одарченко домовилась про подальшу співпрацю із американською спеціалісту у сфері державного управління Ненсі Бокскор, британським політиком, депутатом Європейського парламенту (2014-2020), Натаном Гілом про подальшу співпрацю задля розбудови та покращення партійного будівництва в Україні.
З нетерпінням чекатимемо на результати подальшої плідної роботи!
Повне відео форуму

Поділитися