Джавад Раджа зустрівся із представниками “Національної платформи”

У рамках робочого візиту делегація політичної партії “Національна платформа” та Української асоціації GR-професіоналів і лобістів мала честь зустрітися і з Джавадом Раджею – відомим пакистанським підприємцем із понад 43-річним досвідом у сфері торгівлі. Також пан Раджа є одним із співвласників мережі “AVTChannelsNetwork”, яка володіє та керує 4 телеканалами “AVTKhyber”, “KhyberNews” і “Kay2”, “KhyberMiddleEastTV” – першими телеканали в ОАЕ мовою пушту, яка широко використовується в Пакистані, Афганістані та інших країнах.
Голова партії “Національна платформа” Катерина Одарченко та Джавад Раджа
Пан Раджа глибоко переконаний в актуальності використання медійної сфери як одного з ключових майданчиків впливу на розвиток культурного сегменту, збереження традицій та звичаїв. Катерина Одарченко, Президент Української Асоціації професіоналів і лобістів зазначила:
“У період потужної глобалізації, де інформатизація займає чільне місце, суспільство, на превеликий жаль, забуває про основне ядро кожної нації – звичаї, традиції і, звісно, мову. Приклад телеканалів мовою пушту – унікальне та водночас позитивне явище для сприяння розвитку нації, збереження та продовження історії через культуру”.
Поділитися