Депутати ВРУ підтримали ініціативи Одарченко

pastedGraphic.png

Українські парламентарії висловили підтримку ініціативи лідера політичного руху «Національна платформа» Катерини Одарченко проти ПРОТИ МАСОВОГО ЗАКРИТТЯ ШКІЛ ТА ЛІКАРЕНЬ. 

Місцеві ініціативи Херсонщини вже підтримали Сергій Шахов – депутатська група «Довіра», Анна Скороход «За Майбутнє», Нестор Шуфрич – ОПЗЖ і багато інших.

Катерина Одарченко минулого тижня публічно звернулася до всіх політичних партій, фракцій і груп незалежно від ідеологічних вподобань об’єднатися разом ПРОТИ ЗНИЩЕННЯ МЕРЕЖІ ШКІЛ ТА ЛІКАРЕНЬ ХЕРСОНЩИНИ. Під зверненням громад до Кабміну та до Верховної Ради вже підписалися понад 15 000 мешканців Херсонщини.

Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Анна Скороход, зазначила, що «так звана оптимізація є прямим порушенням Закону, так як згідно з нормами, екстрена допомога і госпіталізація не повинні перевищувати однієї години, а згідно з нововведеннями доводиться добиратися до хворого більше ніж за 100 км до віддалених сіл, причому не по найкращим дорогам».

Нестор Шуфрич також висловив повну підтримку ініціативи Катерини Одарченко: «Так звані реформи нажаль привели до катастрофічних наслідків у величезному регіоні. Людей фактично залишили без екстреної медичної допомоги, а дітей без можливості отримати базову середню освіту». 

Сергій Шахов, в свою чергу, заявив про те, що необхідно внести зміни до бюджету щодо фінансової підтримки освітніх програм та збереженні мережі сільских шкіл з повною загальною середньою освітою 10-12 класів.

Катерина Одарченко висловила подяку депутатам за підтримку ініціатив по збереженню соціальної інфраструктури Херсонщині, та за небайдуже ставлення у кризовій ситуації, не дивлячись на різні політичні погляди. 

Поділитися