«Національна платформа» провела зустріч з депутатом Європарламенту Мікулашом Пекса

Голова партії «Національна платформа» Катерина Одарченко взяла участь в онлайн-конференції з одним із наймолодших депутатів Європейського парламенту, заступником голови Чеської піратської партії Мікулашом Пекса.

Катерина Одарченко розповіла чеському колезі, як створювалася «Національна платформа» та ознайомила його з основними програмними положеннями партії. Політики поговорили про проблеми малого агробізнесу в Україні та Європі. Пекса поділився досвідом, як у Чехії розвивається освітня сфера та інфраструктура.

Зустріч політиків розпочалася зі знайомства Мікулаша Пекса з історією створення партії «Національна платформа». Катерина Одарченко розповіла євродепутату, з якими труднощами їй і соратникам довелося зіткнутися у процесі реєстрації партії.

«Створення «Національної платформи» ми почали з громадської організації. Ми написали дорожні карті з розвитку різних сфер. Потім законним шляхом зібрали більше 14 000 підписів. У нас просили хабар, але ми написали петиції в Білий дім, європейським структурам, раднику Трампа Майклу Капуто. Завдяки зверненням до західних інституцій і протестам ми добилися реєстрації партії у серпні минулого року», – розказала Одарченко.

Лідер «Національної платформи» розповіла колезі про ідеологію партії та основні пункти програми, над реалізацією яких працює партія. Пекса був радий почути, що «Нацплатформа» будується на засадах центризму.

Катерина Одарченко детально ознайомила євродепутата з баченням «Національної платформи», як в Україні створити нові робочі, страхову медицину і багаторівневу пенсійну систему та розповіла, чому в умовах війни з РФ важливим є питання формулювання української національної ідеї. Одарченко також поділилася напрацюваннями партії щодо розвитку українського села, яке фактично вимирає через відсутність роботи, погану медицину, освіту та інфраструктуру. 

Поділитися